google ingilizce
ingilzice renonline ingilizceingilizce reniyorum
 

Google İngilizce internet ve telefon üzerinden sunulan hızlı, kolay ve etkin İngilizce eğitim sistemidir.

ABD'de Memphis - Tennessee bulunan eğitim merkezinde, konusunda uzman eğitmenler tarafından sunulan bu eğitimde;

Öğrenci tarafından belirlenen saat dilimi aralığında (Türkiye saati ile sabah 06.00 - gece 01.00 arası), skype programı aracılığı ile 10, 20 veya 30 dakikalık eğitimler alınması mümkündür.

Kişiselleştirilmiş ve birebir seviyeye göre verilen eğitimlerde karşılaşılan problemlere anında müdahale edilebilir.

Günlük eğitimler, eğitmenlerin değerlendirmelerinden sonra öğrencinin paneline yüklenir ve takibine sunulur.

Eğitim sırasında kaydedilen ses kayıtları, istenilen zamanda öğrenci tarafından dinlenebilir ve ders tekrarı yapılabilir.Bu sayede hem dersteki hatalar tekrar gözden geçirilir hem de öğretmen değerlendirmesi ile birebir eğitim sayesinde konular daha pekiştirilmiş bir şekilde öğretilir.

Google İngilizce Eğitim Sisteminin en büyük avantajı, İngilizce öğrenirken en çok karşılaşılan "anlıyorum fakat, konuşamıyorum" sorununun kolay bir şekilde ortadan kaldırılmasıdır. Çünkü eğitim sistemi tamamen konuşma odaklı bir eğitim sistemidir.

Googleingilizce servisi İnter İngilizce (www.interingilizce.com) işbirliği ile hazırlanan bir eğitim platformu olup tüm internet kullanıcıları için hizmet vermektedir. Kullanıcılar, İnter İngilizce'nin sağladığı bu servisten kendilerine özel olarak sunulan fiyatlarla yararlanabilme hakkına sahiptir.


© 2011 Tüm Hakları Saklıdır.
www.googleingilizce.com